آرایشگاه عروس تجریشاگر تازه عروس هستید باید حواس تان به کیف لوازم آرایش تان باشد چون بعد عروسی با هجوم دعوت فامیل مواجه می شوید. اینجا لیستی از لوازم آرایشی که برای عروس خانم ها ضروری هستند تهیه کرده ایم.


ر. هر چقدر هم لوازم آرایش تان ادعای ماندگاری بالاداشته باشد، ساعت کاری طولانی و در معرض آفتاب و آلودگی هوا بودن آن ها راکمرنگ می کند. پس پیشنهاد ما این است که یک پرایمرِ باکیفیت بخرید که دواملوازم آرایش تان را بالا ببرد و دیگر نیازی هم نباشد که پول بیشتری برای خرید لوازم آرایش بادوام بدهید.

2- کرم های بی بی یا سی سی. استفاده از کرم پودر برای مصرف روزانه سنگیناست. بهتر است در کیف لوازم آرایش تان به جای کرم پودر،کرم های بی بی یا سی سی داشته باشید. این کرم ها در واقع مرطوب کننده های رنگی هستند که اس پی اف هم دارند و علاوه بر تامین رطوبت پوست تان، در برابر آفتاب هم از آن محافظت می کنند.

3- پالت های ساده سایه چشم. یک کیت سایه چشم دودی، یک کیت با رنگ های صورتی و یکی با رنگ های خاکی و برنز. همین ها برای کیف لوازم آرایش تان کافی هستند، برای تمام آرایش چشم ها چه برای مهمانی های روز و چه مهمانی های شب می توانید از همین لوازم آرایش استفاده کنید. پول تان را برای خرید پالت های سایه 20-25 تایی هدر ندهید چون بیشتر رنگ های آن ها بلا استفاده می مانند. پالت های سایه سه رنگی بهترین انتخاب لوازم آرایشی هستند.

4- کرم پودر با رنگ مناسب. با اینکه کرم پودر برای استفاده روزانه توصیهنمی شود ولی داشتن یک کرم پودر در کیف لوازم آرایش برای استفاده در مهمانیها ضروری است. در انتخاب رنگ کرم پودرتان دقت کنید که متناسب با رنگ پوست تان باشد.

5- مداد لب. مداد لب باعث می شود که رژ لب از لب تان بیرون نزند و دوام آن را هم بالا می برد. رنگ های صورتی، قرمز، هلویی و قهوه ای از واجبات کیفلوازم آرایش تان هستند.

6- رژ لب. هر چقدر هم آرایش کنید، بدون رژ لب صورت تان بی روح است. رنگ های ارغوانی، قرمز و قهوه ای به همه رنگ پوستی می آیند. همچنین می توانید چند رنگ را ترکیب کنید و رنگ مورد علاقه خودتان را داشته باشید. اگر پوست تان روشن است از رنگ های صورتی روشن، قرمز و هلویی استفاده کنید. رنگ های قهوه ای، ارغوانی و هلویی به پوست های تیره می آیند.

7- مداد چشم ژله ای. عروس های جدید سرشان شلوغ است، برای همین وقت کمتریبرای آرایش کردن دارند. برای همین بهتر است به جای خریدن خط چشم مایع، یک مداد چشم ژله ای بخرید. لوازم آرایش هایی انتخاب کنید که استفاده از آن ها آسان باشد.

8- سرمه. سرمه لوازم آرایشی است که به تنهایی برای جذاب کردن چشم های شما کافی است. پیشنهاد می کنیم برای کیت لوازم آرایش عروسی تان رنگ هایی مثل مشکی، نوک مدادی، آبیِ سیر و سبز بخرید. هم می توانید جدا جدا از آن هااستفاده کنید و هم ترکیبی.

9- یک برنزر چندرنگ. یک پودر برنزه کننده چندرنگ را به کیف لوازم آرایش تان اضافه کنید که بتوانید در تمام طول سال از آن استفاده کنید. در فصل زمستان از رنگ های روشن آن روی گونه های تان استفاده کنید، و از رنگ های تیره آن برای برنزه کردن در فصل تابستان استفاده کنید.

10- ریمل. چه سایه صورتی براق زده باشید و چه سایه مشکی دودی، یک ریملِ باکیفیت آرایش چشم تان را تکمیل می کند. حتی اگر هم بخواهید یک آرایش طبیعیو ساده داشته باشید می توانید فقط سرمه، برق لب و ریمل بزنید. پس ریمل از واجبات کیف لوازم آرایش تان است.

11- بالم لب. لب ها هم مانند صورت نیاز به رطوبت دارند. اگر قبل از رژ لب از بالم لب استفاده کنید، رژ لب تان ترک نمی خورد و لب های تان پُر تر به نظر می رسند. بالم لب جزو لوازم آرایشی ای است که عروس خانم ها معمولا آن فراموش می کنند.

12- پد/اسفنج های آرایشی. در کرم پودر زدن به جای استفاده از انگشت یا براش بهتر است از پد/اسفنج آرایشی استفاده کنید، اینطوری کرم بهتر روی پوستتان پخش می شود و ظاهر یکدست تری خواهد داشت. ابزاهای آرایشی را در کیف لوازم آرایش تان فراموش نکنید.

13- رژگونه دورنگ. رنگ های صورتی و هلویی-خاکی، دو رنگی هستند که به هر نوع آرایشی می آیند. می توانید هر دو را مخلوط کنید تا تناژ رنگی تیره تری داشته باشید. برای خریدن پالت های رنگارنگ پول تان را هدر ندهید و فکر نکنید که با هر لباسی یک رنگ رژگونه نیاز دارید. همین یک رژگونه برای کیف لوازم آرایش شما کافی است.

14- لاک ناخن قرمز. لاک قرمز همیشه و همه جا زیبا است. فقط کافی است لاکقرمز بزنید و روی آن هم تاپ کت بزنید و هر جا که خواستید بروید. اگر نظر ما را بخواهید یک لاک قرمز در کیف لوازم آرایش تان کافی است و نیازی نیست لاک های رنگارنگ را در کیف تان بگذارید.

15- آرایش پاک کن. فراموش نکنید در پایان روز صورت تان را با یک آرایش پاک کنِ رطوبت رسان پاک کنید. اگر با آرایش بخوابید پوست تان زودتر چروک میشود، جوش می زند و خراب می شود. پس هر چقدر هم خسته بودید حتما قبل از خواب صورت تان را تمیز کنید.

شما چه چیزهایی در کیف لوازم آرایش تان دارید؟